رویه‌های بازگرداندن کالا

اولین​ هدف ترک جامه رضایت کامل شما می باشد ودراین راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب  به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از 2 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 • اگر کالای خریداری شده، ایراد، زدگی یا پارگی داشته باشد. ایراد فنی یا آسیب دیدگی باید حداکثر تا 6 ساعت پس از دریافت کالا، به ترک جامه اطلاع داده شود.
 • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد. 
 • - اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود. 

- اگر هنوز سفارش از طرف ترک جامه ثبت نهایی نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارش ترک جامه  اطلاع داده شود..

تلگرام  @torkjamehsupport

اگر سایز جنس برای من مناسب نبود امکان تعویض آن وجود دارد؟

برای کلیه اجناس موجود در سایت، راهنمای سایزبندی قرار داده شده است. برحسب پارامترهای اندام خود و پس از اندازه گیری دقیق نسبت به سفارش کالای موردنظر خود اقدام نمایید تا پس از تحویل آن دچار مشکل نباشید چراکه امکان تعویض یا عودت کالا به علت موارد بهداشتی  وجود  نخواهد داشت درصورتیکه درباره سایزبندی کالایی سوالی دارید، قبل از خرید با واحد پشتیبانی گفتگو کنید تا شما را راهنمایی کنند.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی. 

 • - اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت ترک جامه، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند.همچنین ترک جامه مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.لوازم آرایشی و بهداشتی، لباس زیر و عطر به هیچ عنوان به دلیل موارد بهداشتی قابل برگشت نمی باشدو دراین خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت..
 • - ترک جامه نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد..

کالا را چطور ارسال کنید؟

 • -  لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید
 •  از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش  خودداری کنید. 
 • -  برای بازگرداندن کالا از پست سفارشی استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست سفارشی به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست سفارشی با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
 • از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید. 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 • - اگر ایراد، آسیب دیدگی و یا وجود مغایرت فنی به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ترک جامه برسد، هزینه‌های ارسال به عهده ترک جامه است.

  - برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به شرکت ترک جامه ارسال شود.

  - در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ترک جامه ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

 • - کارشناسان خدمات پس از فروش ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند.

  لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ ترک جامه بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، ترک جامه تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

  - اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند وترک جامه در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.

  - پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه اینترنتی ترک جامه ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.

  - از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

  - ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش  ترک جامه ست.

من سفارش خود را تحویل گرفته ام و برگه تحویل ان را نیز امضا کرده ام اما متوجه شدم از کالا رضایت کامل ندارم ایا میتوانم درخواست تعویض کالای خود را داشته باشم ؟ 

خیر. متأسفانه طبق شرایط و ضوابط ترک جامه برای تعویض و یا بازپس‌گرفتن کالا به خاطر مشکلاتی که در هنگام تحویل قابل مشاهده است و دلایل مشخص بر روی بسته‌بندی کالا، امکان‌پذیر نیست. خواهش می‌کنیم به این نکته توجه داشته باشید که شما با امضای برگه تحویل کالا، سفارش خود را پذیرفته‌اید و تنها در صورتی که در هنگام استفاده از آن به مشکلی خوردید، می‌توانید از تیم خدمات مشتریان کمک بخواهید. در این صورت همکاران ما خوشحال خواهند شد که برای برطرف شدن مشکل شما را یاری کنند.


No products

To be determined هزینه ارسال
0 تومان جمع کل فاکتور

تکمیل و پرداخت